ПРО КОМПАНІЮ

Компанія запустила виробництво і вийшла на ринок у 2006 році. Потужності ТОВ «Бехівський гранітний кар’єр» розташовані у селі Бехи Коростенського району Житомирської області. Загальна площа родовища становить 52 ГА, а запас корисних копалин оцінюється у 20 мільйонім м³. За добу команда наших професіоналів реалізує 10 500 тонн продукції, що дозволяє видобути на місяць понад 200 тисяч тонн високоякісної сировини. В результаті, річний видобуток сягає 2,5 мільйонів тонн. Такий обсяг виробництва забезпечує балансові запаси підприємства обсягом 30 мільйонів м³.

Історія

Насичена й успішна історія компанії ТОВ «Бехівський гранітний кар’єр» розпочалася понад 10 років тому – у 2006. На підприємстві розпочався видобуток фракційного щебеню. Перед нашою компанією постало завдання - забезпечити кожного клієнта найякіснішою щебеневою продукцією в країні.

У 2006 році була проведена повномасштабна реорганізація та модернізація виробництва. У ході розвитку та зростання ТОВ «Бехівський гранітний кар’єр» компанія вийшла на міжнародні ринки та розвивалася. У 2012 році був введений в експлуатацію потужний стаціонарний завод “METSO”. У 2014 році ТОВ «Бехівський гранітний кар’єр» досягло чергового успіху: компанія пройшла сертифікацію, яка підтвердила відповідність якості нашої продукції до європейських гармонізованих вимог EN з правом маркувати її знаком CE.

Технологічне
оснащення

ТОВ «Бехівський гранітний кар’єр» є підприємством з іноземними інвестиціями, завдяки чому у виробництво постійно впроваджуються нові технології, а якість продукції – удосконалюється. Компанія дбає про те, щоб підприємство відповідало вимогам сучасності та потребам кожного клієнта. Крім глобальних модернізацій, тут постійно проводиться оновлення нашого власного парку техніки.

На сьогодні для задоволення Ваших потреб працює:

  • Сучасний стаціонарний завод “Metso”
  • Мобільний дробильний комплекс “Kleemann”
  • Залізнична навантажувально-розвантажувальна станція
  • Два власні залізничні під’їзні шляхи
  • Ремонтний цех оснащений новітнім обладнанням
  • Власний парк техніки виробництва CAT

У комплексі з найбільш якісною сировиною в Україні та європейськими стандартами контролю на всіх етапах виробництва, найновіше обладнання дає нам можливість забезпечити наших клієнтів найкращою готовою продукцією в Україні.